[Morenita nr 27] Kilka słów od proboszcza – Po wakacjach

Minęły wakacje? Mam nadzieję, że wielu z nas udało się znaleźć w ostatnich tygodniach nieco wytchnienia. Wraz z przemiłą grupą naszych młodych parafian ja również przez kilka dni mogłem ? w nadmorskim Sobieszewie ? cieszyć się wakacjami. Kolonie były super, a dzieciaki wspaniałe! Serdeczne dzięki ? dla Siostry Maristelli i wspaniałych Opiekunów 🙂
W okolicach naszego kościoła raczej wakacyjnie i odpoczynkowo nie było? Odnawianiu kościoła (zmierzającemu już ku końcowi) towarzyszy wciąż niezwykle pracochłonny generalny remont dachu na naszym domu parafialnym. Efekty widać ? zwłaszcza w czasie deszczów i burz 🙂 Jest sucho! Ale ekipa pracowitych i solidnych dekarzy jeszcze trochę musi z nami pozostać, byśmy przez najbliższe dwadzieścia parę lat nie musieli zajmować się parafialnym dachem. O bliższych szczegółach naszych wakacyjnych remontów i planach na przyszłość ? będę jeszcze informował. A dziś serdecznie dziękuję za życzliwość i wsparcie, dzięki któremu nasze prace stały się możliwe.