1. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 18.00, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.30.
  2. Dzisiaj obchodzimy X Święto Dziękczynienia. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Świętej Bożej Opatrzności.
  3. Rocznica I Komunii św. 11. czerwca o godz. 10.30. Spotkanie przygotowujące dla dzieci obchodzących rocznicę dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 i w piątek o godz. 17.00.
  4. Młodzieży i dzieciom z Eucharystycznego Ruchu Młodych dziękuję za zorganizowanie w dniu wczorajszym gier i zabaw planszowych z okazji dnia dziecka.
  5. Dzisiaj o godz. 12.00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Łukasz Duda, który po święceniach został posłany do posługi w naszej wspólnocie parafialnej.
  6. Akcja Krwiodawstwa odbędzie się w najbliższą sobotę 10. czerwca w Ożarowie Maz. na parkingu przy starostwie w godz. 9.00 – 16.00.
  7. Szkoła dla niewidomych i niedowidzących w Laskach zaprasza na I Rodzinny Piknik Charytatywny. Celem jest zbiórka funduszy na salę logopedyczną i zakup koniecznych do pisania maszyn Braille’a. Odbędzie się w sobotę 10. czerwca w godzinach 10.00 – 16.00.