1. Nabożeństwa Czerwcowe w niedziele i święta o godz. 18.00; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.30.
  2. Rocznica I Komunii dzisiaj o godz. 10.30.
  3. Spotkanie grupy Szkaplerza Matki Bożej jutro w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.30.
  4. W najbliższy czwartek, 15. czerwca obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte w naszym kościele o 9.00, 11.00 i 19.00 (nie będzie Mszy św. o 10.30 i 12.00). Po Mszy św. o 11.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy:
    - I ołtarz – przy krzyżu misyjnym koło naszego kościoła przygotowują mieszkańcy Klaudyna i należącej do naszej parafii części Izabelina,
    - II ołtarz – przy krzyżu na skrzyżowaniu ul. Południowej i Brzozowej przygotowują mieszkańcy Lasek,
    - III ołtarz – przy figurze Matki Bożej na skrzyżowaniu ul. Brzozowej i Wieczorka przygotowują mieszkańcy Mościsk i Opalenia,
    - IV ołtarz – przy kaplicy w zakładzie dla niewidomych – przygotowują mieszkańcy Zakładu.
    Prosimy o odświętne udekorowanie domów na trasie procesji i o przestawienie na czas uroczystości samochodów, które mogą przeszkadzać w przejściu procesji.
  5. Spotkanie dla dziewczynek które chcą sypać kwiatki w czasie procesji Bożego Ciała – w środę o godz. 17.00 przy kościele.
  6. Do wzięcia udziału w procesji (w strojach komunijnych) zapraszamy szczególnie dzieci, które w tym roku przyjęły pierwszą Komunię Świętą lub obchodziły jej rocznicę.
  7. Zachęcamy do wzięcia udziału w nabożeństwach tzw. dawnej oktawy Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna odbywać się będzie codziennie na zakończenie nabożeństwa czerwcowego.
  8. Klub Seniora „Nadzieja” z Babic Starych organizuje w dniach 23-25 czerwca 2017 roku (piątek – niedziela) wycieczkę: Kraków, Wieliczka, Pieniny – spływ Dunajcem. Zapisy: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, tel. 22-722-90-11 (p. Alicja Napurka), kom. 517-449-791 (p. Bogdan Zubkowicz)