1. Nabożeństwa Czerwcowe w niedziele i święta o godz. 18.00; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.30.
  2. Zachęcamy do wzięcia udziału w nabożeństwach tzw. dawnej oktawy Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna odbywać się będzie codziennie na zakończenie nabożeństwa czerwcowego. W czwartek po wieczornej procesji błogosławieństwo wianków.
  3. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można spożywać pokarmy mięsne.
  4. Klub Seniora „Nadzieja” z Babic Starych organizuje w dniach 23-25 czerwca 2017 roku (piątek – niedziela) wycieczkę: Kraków, Wieliczka, Pieniny – spływ Dunajcem. Zapisy: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, tel. 22-722-90-11 (p. Alicja Napurka), kom. 517-449-791 (p. Bogdan Zubkowicz)
  5. Grupa rodziców dzieci z terenu naszej Gminy i parafii zapraszają wszystkie dzieci na kolorowe, wesołe, rozśpiewane i roztańczone przedstawienie pt. „Bajek zamieszanie na leśnej polanie”. Przedstawienie w wykonaniu rodziców odbędzie się w sobotę 24. czerwca o godz. 12.00 w Centrum Kultury Izabelin.