1. Nabożeństwa Czerwcowe w niedziele i święta o godz. 18.00; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.30.
  2. Msza św. o beatyfikację Stefana Kard. Wyszyńskiego w środę 28. czerwca o godz. 18.30.
  3. Piesza Pielgrzymka z Warszawy do Gietrzwałdu wyruszy we wtorek 27. czerwca z kościoła św. Stanisława Kostki w Warszawie. Pielgrzymi zatrzymają się na odpoczynek ok. godz. 11.00 w naszej parafii. Prosimy o gościnne przyjęcie pielgrzymów.
  4. Najbliższa niedziela jest I niedzielą miesiąca. Spotkanie Kółek Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00; Nabożeństwo Adoracyjne z procesją wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. Każdego dnia w polskich szpitalach morduje się troje dzieci. W wyniku aborcji rocznie ginie ich 1040. Większość dzieci zabijana jest tylko dlatego, że podejrzewa się u nich chorobę np. zespół Downa. Aby nie być obojętnym na krzywdę jaką wyrządza się najbardziej niewinnym i bezbronnym dzieciom, w najbliższych dniach przy naszym kościele zostanie zaprezentowana wystawa antyaborcyjna pt. „Wybierz życie” organizowana przez Fundację Pro-prawo do życia. Celem wystawy jest ukazanie prawdy czym jest aborcja, zwiększenie świadomości społecznej oraz zachęcenie do przyjęcia aktywnej postawy wobec walki z aborcją. Pokazując czym jest aborcja skutecznie przeciwstawiamy się kłamstwom powszechnie szerzonym przez zwolenników zabijania dzieci przed narodzeniem.