1. Poświęcenie samochodów dzisiaj po każdej Mszy św. Do poświęcenia wjeżdżamy bramą od ul. 3 Maja.
  2. We wtorek 1. sierpnia rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. o godz. 18.30. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne śpiewanie piosenek powstańczych przy ognisku.
  3. W tym tygodniu:
    - I czwartek miesiąca; Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 18.00; Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.30.
    - I piątek miesiąca; odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. Najbliższa niedziela jest I niedzielą miesiąca. Nie będzie spotkania Kółek Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00; Nabożeństwo Adoracyjne z procesją Eucharystyczną wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. W najbliższą niedzielę 6. sierpnia gościć będziemy o. Adama Bartkowicza, misjonarza ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich z Borzęcina. O. Adam pracuje od wielu lat w Tanzanii na wyspie Ukara. Po Mszy św. Misjonarze świeccy rozprowadzać będą wyroby afrykańskie wykonane przez Afrykańczyków. Nabyte rękodzieła oraz złożone po Mszy św. ofiary wspomogą pracę o. Adama w Afryce.
  6. W czwartek swój obóz rozpoczynają Skauci z naszej parafii. Prosimy o modlitwę w ich intencji.