1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Spotkanie Kółek Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00, Nabożeństwo Adoracyjne z procesją wokół kościoła o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 7.30 – 18.00. Msza św. o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18.00.
  3. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnot parafialnych. Dzieci po I Komunii św.: chłopców do ministrantów, dziewczynki do Eucharystycznego Ruchu Młodych; chłopców i dziewczynki do Skautów Europy „Zawiszacy”.
  4. W sobotę 9. września w naszym kościele rozpoczęcie roku pracy 6. i 7. Hufca Warszawskiego Skautów Europy. Msza św. o godz. 11.00, po Mszy św. apele w poszczególnych jednostkach i piknik. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież oraz rodziców.
  5. W następną niedzielę 10 września o godz. 20.00 koncert w ramach festiwalu „W krainie Chopina”. Wystąpią Monika Walter-Rosiak – flet i Dominik Łukaszewski – organy.
  6. Pierwsze spotkanie dla dzieci kl. III i ich rodziców rozpoczynające przygotowania do I Komunii św. za dwa tygodnie w niedzielę 17 września o godz. 10.30.
  7. W najbliższą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na cele inwestycyjne. W tym tygodniu rozpoczniemy malowanie kościoła. Ogarnijmy te prace również naszymi modlitwami.