1. W ostatnim tygodniu zmarł Ildefonso Miranda Miranda ojciec ks. bpa Alfonso Miranda Guardiola. Msza św. w int. zmarłego dzisiaj o godz. 19.00.
  2. W dniu dzisiejszym zapraszamy o godz. 20.00 na koncert w ramach festiwalu „W krainie Chopina”. Wystąpią Monika Walter-Rosiak – flet i Dominik Łukaszewski – organy.
  3. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania prosimy o zgłoszenie się po Mszy św. do ks. Łukasza.
  4. Spotkanie wspólnoty Szkaplerza Matki Bożej we wtorek 12. września. Msza św. o godz. 18.30; po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  5. W najbliższą niedzielę 17. września gościć będziemy ks. Sergiusza Jakubowskiego z parafii w Czerniowicach na Podolu, który będzie głosił słowo Boże. Po każdej Mszy św. do puszek będziemy mogli złożyć ofiary, jako wsparcie dla mieszkańców parafii, w której ksiądz pracuje.
  6. Pierwsze spotkanie dla dzieci kl. III i ich rodziców rozpoczynające przygotowania do I Komunii św. w niedzielę 17. września o godz. 10.30.
  7. W najbliższą niedzielę odbędzie się poświęcenie pomnika pamięci dzieci polskich zmarłych i zaginionych na nieludzkiej ziemi. Inicjatorką jest pani Ewa Cieńska-Fedorowicz. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 i po Mszy św. poświęcenie pomnika.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na cele inwestycyjne. W tym tygodniu kontynuujemy malowanie kościoła. Ogarnijmy te prace również naszymi modlitwami.