Laski, ul. 3 maja 40/42
600 566 947
parafiawlaskach@gmail.com

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01.04.2018

Parafia Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach Warszawskich

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01.04.2018

  1. Niech moc Zmartwychwstałego przemienia nasze życie. Niech spotkanie z nim prowadzi do żywej wiary i nigdy nie gasnącej nadziei. Radości życzymy wszystkim parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii.
  2. Dziś rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy. Każdy z ośmiu dni przeżywany jest jako uroczystość. W związku z tym w najbliższy piątek nie obowiązuje post.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę.
  4. W tym tygodniu:
    • 1. czwartek miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 7.30-18.00; Msza św. o powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego o 18.30.
    • 1. piątek miesiąca. Odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  5. Za tydzień w drugą niedzielę Wielkanocną Święto Miłosierdzia Bożego. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego w I i II dzień świąt po Mszy św. o godz. 12.00; w pozostałe dni po Mszy św. o godz. 18.30. Zachęcamy do udziału w uroczystościach z racji Święta Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz. Msza św. w Sanktuarium, o godz. 12.00.
  6. Serdeczne Bóg zapłać składamy wszystkim, którzy wzięli udział w Triduum Paschalnym uczestniczącym w liturgii i wspólnej modlitwie.