Laski, ul. 3 maja 40/42
600 566 947
parafiawlaskach@gmail.com

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (2. WIELKANOCNA) – 08.04.2018

Parafia Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach Warszawskich

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (2. WIELKANOCNA) – 08.04.2018

  1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. W związku z tym zapraszamy na Koronkę w Godzinie Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ich rodziców w najbliższą niedzielę 15. kwietnia po Mszy św. o godz. 10.30.
  3. Istnieje możliwość przekazania 1% na budowę naszych organów Laseckich. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń i na ulotkach.
  4. Wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum odbędzie się w dniach 23-30. Czerwca. Więcej informacji u ks. Łukasza.
  5. Młodzież ze szkół średnich zapraszamy na rekolekcje oazowe, które prowadzić będzie ks. Łukasz w dniach 4-20 sierpnia. Więcej informacji także u ks. Łukasza.
  6. Zapraszamy na spotkanie z panią red. Joanną Bątkiewicz-Brożek, autorką książek o o. Dolindo Ruotolo „Jezu, Ty się tym zajmij”, „Różaniec”, „Droga Krzyżowa z o. Dolindo”. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 15. kwietnia bezpośrednio po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziny z dziećmi do uczestnictwa w XIII Marszu Świętości Życia. Przejdzie on ulicami Warszawy w niedzielę, 15 kwietnia pod hasłem „Jestem za życiem”, by przypomnieć o potrzebie troski o życie człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Poprzedzi go Msza święta w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 11.00, po której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo rodzin z dziećmi i kobiet w stanie błogosławionym. Przy Kolumnie Zygmunta od godz. 12.00 rozpocznie się akcja „Pielucha dla Malucha”, podczas której zbierane będą pampersy, mleko i środki higieny dla niemowląt z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach, prowadzonego przez Archidiecezję Warszawską.