Laski, ul. 3 maja 40/42
600 566 947
parafiawlaskach@gmail.com

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018

Parafia Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach Warszawskich

5. NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018

 1. Nabożeństwa Majowe od wtorku: w niedziele i święta o godz. 18.00; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.30.
 2. W tym tygodniu:
  • 3 maja – czwartek – Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  • 1. piątek miesiąca; odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  • Za tydzień 1. niedziela miesiąca. Spotkanie Kółek Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00.
 3. W najbliższą niedzielę 6. maja gościć będziemy w naszej parafii Ojca Grzegorza Kucharskiego, misjonarza ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich z Borzęcina. Ojciec Grzegorz przez wiele lat pracował pośród Pigmejów w Republice Środkowoafrykańskiej. Przez cały dzień będzie głosił kazania, przybliżając nam specyfikę pracy misyjnej na afrykańskiej ziemi. Po Mszach Św. będzie można nabyć wyroby afrykańskie wykonane przez Afrykańczyków, również przez Pigmejów. Nabyte rękodzieła oraz złożone po Mszach Św. ofiary wspomogą pracę misjonarzy SMA na afrykańskiej ziemi.
  Bóg zapłać za modlitwę oraz złożone ofiary na ten cel.