[Morenita nr 18] Kilka słów od proboszcza – Przedświąteczne podziękowania

Kilka ciepłych słów podziękowań. Najpierw – dla wszystkich, którzy uczestniczyli w Drodze Krzyżowej, którą przeżywaliśmy na ulicach naszej parafii. Dzięki za wspólną modlitwę i rozważanie tajemnicy Męki Pana.
Serdecznie dziękuję Dzieciom z naszego przedszkola (i ich Wychowawczyniom) za przygotowanie pięknej palmy do naszego kościoła na dzisiejszą niedzielę.
Bardzo dziękuję również wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój kościoła, wspomagając również parafię w uregulowaniu należności za energię i gaz. Dziękuję Paniom, które zbierały ofiary kwestując na ten cel.
Wreszcie dziękuję tym, którzy idą razem drogą wielkopostnego przygotowania, by doświadczyć mocy Chrystusa Zmartwychwstałego w celebracjach Triduum Paschalnego. Już dziś dziękuję tym, z którymi tworzyć będziemy wspólnotę modlitwy w te dni i w tę największą z nocy.