[Morenita nr 2] Kilka słów od proboszcza

W życiu duchowym chrześcijanina doskonale sprawdza się zdanie św. Pawła z listu do wiernych w Koryncie: „Kto skąpo sieje, ten skąpo i zbiera…” (2Kor 9,6). W życie duchowe, jeśli nie ma być płytkie i banalne, trzeba zainwestować. Czy jednak uda się nam choć na kilka chwil zatrzymać w codziennej bieganinie, znaleźć więcej okazji na wyciszenie i modlitwę, uwielbić Boga w brzasku budzącego się dnia na Mszy roratniej, zasłuchać się w Słowo Pana w czasie adwentowych rekolekcji? Do tej ostatniej inwestycji szczególnie zachęcam w najbliższe dni. Rekolekcje są czasem łaski. Nie zmarnujmy tego czasu. Zapraszam serdecznie na rekolekcje i proszę o Waszą modlitwę. Pragnę bowiem w te rekolekcyjne dni pełnić wśród Was posługę Słowa.